[email protected]

Bodrum Tatil Turu 4 Gece 5 Gün Phoenix Sun Hotel

Muğla

Ankara Çıkışlı Bodrum Tatil Turunu Tatilbo Turizm İle Keşfetmeye Ne Dersin?

0

5 Gün 4 Gece

1 Şehir

23:00

Otobüs

Yok

Saat 22.00 Kızılay Gam İş Merkezi Önü, 22.15 Armada Avm Önü, 22.30 Ümitköy Köprüsü Altı Duraklarımızda Buluşmamızın Ardından Bodrum’a Doğru Yola Çıkıyoruz.Gerekli Molalarımızla Birlikte Sabah Saatlerinde Bodrum’a Ulaşıyoruz.Otel Girişlerinizin Ardından Artık Tatiliniz Başlıyor Otelin Tüm İmkanlarından Faydalanabilrisiniz.Türkiye Otel Sistemine Göre Oda Girişleri Saat 14.00 İtibariyle Başlar.Fakat Oda Müsaitliğine Göre Odalarınız Hazır Oldukça Erkenden Verilecektir. İlk Gün Tamamen Serbest Zamanınız Bulunmaktadır.Akşam Saat 22.00 İtibariyle Giriş Ve Ulaşımı Ücretsiz Olan Bodrum’un En Güzel En Eğlenceli Gece Cluplerine Gidiyoruz.Belirlenen Saatte Tekrar Buluşup Otelimize Dönüyoruz.

Otelinizde Alacağınız Öğle Yemeği Ardından Giriş Ve Ulaşımı Ücretsiz Olan Bodrumun En Meşhur Beach Cluplerine Gidiyoruz.Burada Denize Girebilir Güneşlenebilir Ve Dj Eşliğinde Müziklerle Eğlenebilirsiniz. Giriş Ve Ulaşım Ücretsizdir.Akşam Yemeği Ardından Kendimizi Bodrumun Gece Hayatına Bırakıyoruz En Eğlenceli Gece Cluplerine Gidiyoruz.Giriş Ve Ulaşım Ücretsizdir.

Bugün Tekrar Öğle Yemeği Ardından Giriş Ve Ulaşımı Ücretsiz Olan Bodrumun En Meşhur Beach Cluplerine Gidiyoruz.Burada Denize Girebilir Güneşlenebilir Ve Dj Eşliğinde Müziklerle Eğlenebilirsiniz. Giriş Ve Ulaşım Ücretsizdir.Akşam Yemeği Ardından Kendimizi Bodrumun Gece Hayatına Bırakıyoruz En Eğlenceli Gece Cluplerine Gidiyoruz.Giriş Ve Ulaşım Ücretsizdir.

Tekne Turu Sabahına Merhaba. Sabah Kahvaltısının Ardından Saat 09.00’da Otelinizin Önünden Sizi Servisle Halikarnas İskelesine Götürüyoruz.Bodrumun Birbirinden Güzel Koylarını Gezeceğimiz Tüm Gün Boyu Süren Tekne Turu 17.00 Civarında Bitiyor.Tekrardan Servisle Otelimize Geçiyoruz.Akşam Yemeği Ardından Son Gecemizde Tekrardan Bodrumun Meşhur Gece Cluplerine Gidiyoruz.

Sabah Kahvaltımızın Ardından Otelİmizden Ayrılıp Ankaraya Doğru Yola Çıkıyoruz.Gerekli Molalarla Birlikte 00.00 Civarında Ankaraya Ulaşıyoruz.
Bir Başka Tatilbo Turizm Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşıyoruz.

 • 4 Öğün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • 4 Öğün Açık Büfe Öğle Yemeği
 • 4 Öğün Açık Büfe Akşam Yemeği
 • Tüm İçecekler (Alkollü ve Alkolsüz)
 • Ulaşım
 • Konaklama
 • Acenta Refakati
 • Beach Ve Gece Club Giriş Ve Ulaşım
 • Kişisel Harcamalar
 • Tekne Turu
 • Beach Ve Gece Club İçerisinde harcamalar
Yetişkin 2
Çocuk 0
TUR TARİHİ
DÖNÜŞ TARİHİ
TUR TİPİ
TUR DURUMU
TOPLAM FİYAT
Hareket Saati : 23:00 -
Hareket Saati : 23:15 -
Hareket Saati : 23:30 -

Tur Yorumları

Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Kapadokya Aşk Vadisi Peri Bacaları Yeraltı Şehri Turu 1 Gece Konaklama

26 Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Güvenilir Müşteri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros

M. ARSLAN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam.

M. TEMİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros