Genç Yazıcı Hotel Uludağ

Uludağ 1. Bölge , Bursa , Türkiye

Genç Yazıcı Hotel Uludağ, konforlu ve renkli bir kış tatili geçirebilmeniz için sunduğu tüm olanaklar ile Uludağ 1. Oteller Bölgesi’nde konumlanıyor.

Otel Özellikleri

Tesis Konaklama Seçenekleri
  • Tam Pansiyon Plus
Tesis Konsept
  • 3 Yıldız
Tesis Temaları

Genel Bilgiler

Genç Yazıcı Hotel Uludağ, konforlu ve renkli bir kış tatili geçirebilmeniz için sunduğu tüm olanaklar ile Uludağ 1. Oteller Bölgesi’nde konumlanıyor.

Önemli Bilgiler

Evcil Hayvan Kabul Edilmez

Otel konsepti akşam yemeği girişli, öğle yemeği çıkışlı olarak Tam Pansiyon Soft Plus Konseptinde geçerlidir.
Oda servisi hizmetimiz 7 gün 24 saat olup, misafirlerimiz için ekstra ücretlidir.
Otelde konaklayan misafirlerin odalarına her gün misafir başına 2 adet 0,5 lt pet şişe içme suyu ücretsiz olarak konulmaktadır.
Rezervasyon yapan tüm misafirler, tesisin Covid-19 kapsamında aldığı önlemlere uymayı taahhüt etmektedir. Tedbirlere uymayan misafirlere sunulacak bazı hizmetler sonlandırılabilir. Misafirlerin Covid-19 kapsamında alınan önlemlere uymaması halinde yaşanacak olumsuz durumlardan tesis sorumlu değildir. Misafirlerin sağlığını korumak amacıyla alınan Covid-19 önlemleri kapsamında tesis, sağlık durumu elverişli olmayan misafirleri tesise almayabilir veya otelden çıkışını isteyebilir. Rezervasyon yapan tüm misafirler, hem kendi sağlıklarını hem de kamu sağlığını korumak için tesise giriş öncesinde, konaklama süresince ve tesisten ayrıldıktan sonra Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenenler başta olmak üzere; Covid 19 kapsamında gerekli olan tüm tedbirleri uygulamaktan sorumludur. Sağlık problemi bulunan veya Covid-19 belirtilerine ilişkin şüphesi olan tüm misafirlerin, tesise giriş öncesinde sağlık kuruluşlarına başvurması gereklidir. Covid-19 sebebiyle misafirlerin uğradığı veya sebep oldukları zarardan kendileri sorumlu olup her ne sebeple olursa olsun, tesis sorumlu değildir.
Otelde konaklama yapacak misafirlerin İçişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Turizm Bakanlığı ve yerel idarelerin alacakları kararlar doğrultusunda Covid-19 tedbirleri kapsamında T.C. vatandaşı ve yabancı kimlik no ile oturum iznine sahip olanların HES kodu paylaşımı talep edilebilmektedir.
Genç Yazıcı Hotel Uludağ odalarına giriş, saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Genç Yazıcı Hotel’in oda giriş saatinden önce otele gelen misafirler için erken oda girişi sağlama zorunluluğu yoktur. Oda çıkış check out saati olan 12:00’a kadar odalarından çıkış yapmayan misafirlerden ek ücret talep edilebilir. Odadan çıkış yapılabilmesi için misafirin oda anahtarını resepsiyona teslim etmesi gerekmektedir. Oda anahtarını teslim etmeyen, oda anahtarını kaybedeni konaklamış olduğu odanın eşyalarına zarar veren misafirlerden otelin odasında oluşturdukları maddi zararı karşılamaları talep edilir. Otel misafirlerinin tesise dışarıdan ziyaretçi getirmelerine izin verilmemektedir. Tesiste misafirlerin talep

Yeme-İçme Bilgisi

Tam Pansiyon konsepti dahilinde sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği servis edilmekte olup; tam pansiyon konsepti kapsamında sabah kahvaltı servisinde belirli sıcak içecekler (çay, nescafe), öğle ve akşam yemeği servisinde restaurant dahilinde belirli sıcak içecekler (çay, nescafe) ve soğuk içecekler (alkolsüz meşrubat çeşitleri, meyve suları) öğle ve akşam yemeğinde restaurant içerisinde konaklama paketine dahil olarak servis edilmektedir. Beş çayı servisi olarak lobby alanında çay ve nescafe servisi yapılmaktadır. Türk kahvesi ve spesiyal kahve çeşitleri, sahlep, enerji içecekleri ekstra ücretli olup konaklama paketine dahil değildir. Alkollü içecekler konaklama süresince alkollü içki servisi lobby bar ve restaurant da ekstra ücretli olarak gerçekleşmektedir. Konaklama süresince müşteri tarafından talep edilen diğer özel siparişler, oda servisi siparişleri ve minibar kullanımı ekstra ücretlidir.

Otel odalarındaki minibar ürünleri ekstra ücretlidir.

Konum Bilgisi

Bursa Şehir Merkezi: 30 km

Balayı-Özel Gün Bilgisi

Özel Günler
Yılbaşı konaklama paketine 31 Aralık 2022 gecesi yapılacak olan canlı müzik eşliğindeki yılbaşı gala yemeği paket fiyatına dahildir. 31 Aralık 2022 günü yapılacak olan Yılbaşı Gala Programı süresince sınırsız belirli yerli alkollü içkiler ve alkolsüz meşrubat çeşitleri konaklama paketine dahil olarak restaurant içerisinde servis edilecektir.

Yılbaşı programına misafirlerin çocukları da katılabilmektedir. Yılbaşı gala programında misafir tarafından sipariş edilen import yabancı alkollü içecekler ekstra ücretli olup, konaklama paketine dahil değildir. Yılbaşı Gala programı dışında alınacak bütün alkollü içecekler konaklama süresince ekstra ücretlidir.

31 Aralık 2022 Yılbaşı Gala Programı

Etkinlik başlangıç saati 31 Aralık 2022 saat 20:00 olup, etkinlik bitiş saati 01 Ocak 2023 00:30’dur.

Yılbaşı menüsü

Günün Çorbası
Zengin Soğuk başlangıçlar
Ara sıcaklar (mitite köfte, börek, kaşarlı mantar, patates kroket)
Ana yemek (Yılbaşı hindi servisi, kestaneli pilav ve sebzeli garnitür eşiliğinde)
Karışık Türk Tatlıları tabağı ve Meyve Servisi
Yılbaşı Pasta show gösterisi
00:30 - 01:00 arası lobby alanında işkembe çorbası servisi yapılacaktır.
Çocuklar için 31 Aralık 2022 günü 19:00 - 19:45 saatleri arasında lobby alanında çocuk büfesi servisi yapılacaktır.
Bonus ile 12 aya kadar taksit imkanı
Axess ile 12 aya kadar taksit imkanı
Maximum ile 12 aya kadar taksit imkanı
Card Finans ile 12 aya kadar taksit imkanı
Paraf ile 12 aya kadar taksit imkanı
World ile 12 aya kadar taksit imkanı
Bankkart Combo ile 12 aya kadar taksit imkanı
American Express ile 12 aya kadar taksit imkanı
Banka Kartı ile 12 aya kadar taksit imkanı