[email protected]

Sömestr Özel Ayder Kardan Adam Festivali & Batum Turu

Rize

1 Gece Batum 1 Gece Çamlıhemşin Konaklamalı Karadeniz Batum Turunu Bizimle Keşfetmeye Ne Dersin?

0

3 Gün 2 Gece

1 Şehir

21:00

Otobüs

Var

Siz değerli misafirlerimiz ile saat 21.00’da Kızılay Gama İş Merkezi önünden, 21.15 Ankamall Avm karşısından, 21.30 Türk Telekom önünden hareket ederek, keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. GÜRCİSTAN-BATUM Turumuz için Sarp sınır kapısındaki giriş işlemlerimizi tamamladıktan sonra rehberimiz eşliğinde Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar tarafından kullanılan Ganio Kalesi’ni panoramik olarak görüyoruz. Batum şehir merkezine devam ederken Bayburt’tan doğup Batum sınırlarına kadar devam eden Çoruh nehrini görüyoruz. Batum şehir merkezine gelerek tarihi Meryem Ana katedral kilisesi, tarihi Orta Camii’, Posedion Anıtı, tiyatro binası, Medea heykeli, Ali-nino heykeli, Alfabe Kulesi ve meşhur Dönme Dolabı, İzmir Saat Kulesi’ni ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa meydanı gezilerimizi yapıp alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Batum turumuzu tamamlıyor ve otelimize geçiyoruz.Otelimize yerleştikten sonra serbest zaman olarak vaktinizi değerlendirebilirsiniz.

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası adına türküler yazılan, son yıllarda birçok dizi ve filme ev sahipliği yapan dünyadaki cennet doğu karadeniz bitki örtüsünün en zengin örneklerini görerek keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Yol boyunca etrafımızda dağların dik yamaçlarında dahi çay tarımının yapıldığını görüyoruz. Çay bahçeleri ve kivi bahçelerinin arasında ilerlerken Karadeniz’i tam manasıyla yaşadığınızı hissedeceksiniz. İlk olarak Rize’nin simgesi haline gelen Ayder yaylasına ulaşıp keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Yayla ve vadi turumuzun ardından ayder yaylası yolu fırtına deresi kenarına geliyoruz. Burada vereceğimiz arada dileyen misafirlerimiz doğa yürüyüşü yapabilir, zipline yapabilir, tarihi taş köprüde manzaranın keyfini çıkarıp çevredeki restoranlarda dinlenebilir, yöresel lezzetlerin tadına bakabilirler sonrasında otelimize geçiyoruz.

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Karadenizin simgesi haline gelen Sürmene’de bulunan çay fabrikasına gelerek çayın dalından koparılıp bardaklarımıza gelene dek izlediği süreci gıda mühendisimizden alacağımız bilgiler ile yerinde görerek öğreniyor, çaylarımızı yudumluyoruz. Ardından dileyen misafirlerimizin hediyelik çay alışverişlerini yapabilmeleri için serbest zaman veriyoruz. Çay fabrikası gezimizin ardından Sürmene denince ilk akla gelen unsurlardan olan Sürmene bıçağı atölyesine gidiyoruz. Ustasından alacağımız bilgiler sonrası alışverişimizi tamamlayıp Ankara’ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz.

 • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
 • Araç İçi İkramlar
 • 1 Gece Batum,1 Gece Ayder Konaklama
 • Otelde 1 Akşam Yemeği
 • Otelde 2 Sabah Kahvaltısı
 • Otobüste Seyahat Esnasında Sürpriz Eğlenceler
 • 1 Gün Sabah Kahvaltısı
 • 1. Gün Akşam Yemeği
 • Öğle Yemekleri
 • Yurt Dışı Çıkış Harcı 150 TL
 • Zipline 30 tl (isteğe bağlı)
 • Gün Boyu Yayla Programı 200 TL(Tarihi Taş Köprü,Şenyuva Köyü,Palovit Şelalesi,Zilkale,Badara Yaylası)(İsteğe Bağlı)
Yetişkin 2
Çocuk 0
TUR TARİHİ
DÖNÜŞ TARİHİ
TUR TİPİ
TUR DURUMU
TOPLAM FİYAT
Hareket Saati : 21:00 -
Hareket Saati : 21:15 -
Hareket Saati : 21:30 -

Tur Yorumları

Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Kapadokya Aşk Vadisi Peri Bacaları Yeraltı Şehri Turu 1 Gece Konaklama

26 Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Güvenilir Müşteri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros

M. ARSLAN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam.

M. TEMİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros