[email protected]

Filtreler

Otel Temaları

Otel Konsept


Konaklama Seçenekleri

Otel TemalarıOtel Bölgeleri

Kartalkaya, Kartalkaya, Bolu-Bolu-Türkiye

Dorukkaya Skı Mountaın Resort

Dorukkaya Ski & Mountain Resort, dünya standartlarında bir kayak ve snowboard merkezi olarak hizmet veriyor. Tesis, Avusturya'dan gelen mühendisler tarafından projelendirilen Türkiye'nin ilk snowparkı ile farklı seviyelerdeki tüm snowboard severlere unutulmaz anlar vadediyor.

Kartalkaya, Kartalkaya, Bolu-Bolu-Türkiye

Kartal Otel

Kartal Hotel, kendine ait 28 km uzunluğunda pistleri ve otelden direkt pistlere çıkış imkanı ile kayak ve snowboard seven misafirler için Köroğlu Dağları’nda güler yüzlü hizmet, kalite ve konforun buluştuğu bir tatil atmosferi sunuyor.

Kartalkaya, Kartalkaya, Bolu-Bolu-Türkiye

Kaya Palazzo Ski&Mountain Resort

Kartalkaya’da lüks ve ayrıcalıklı bir kış tatilinin adresi olan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, kayak heyecanını SPA’nın dinlendirici etkisiyle buluşturuyor. Tesis, gün boyu kayak keyfi yapan misafirlerine zengin mutfağı ve donanımlı SPA merkeziyle büyüleyici bir tatil deneyimi yaşatıyor. Tesisin tam donanımlı SPA merkezinde sunulan Uzak Doğu masaj salonu, güzellik merkezi, fitness salonu, hamam, sauna, buhar odası, ısıtmalı kapalı havuz, masaj, kese ve vücut bakımları ile misafirler tüm yorgunluk ve streslerinden arınıyor. Tesisin 9 lifti ve 15 kayak pisti, kayak keyfini zirvede yaşamanızı sağlıyor. Tesiste kayak ekipmanları, kayak dersleri ve kayak odası da mevcut. Küçük misafirlerin unutulmadığı tesiste oyun alanı ve mini kulüp hizmet veriyor. Tesis, Bolu şehir merkezine yaklaşık yarım saat uzaklıkta yer alıyor.

Kartalkaya, Kartalkaya, Bolu-Bolu-Türkiye

Grand Kartal Hotel

Grand Kartal Hotel, kayak ve snowboard seven misafirler için Köroğlu Dağları’nda güler yüzlü hizmet, kalite ve konforun buluştuğu bir tatil atmosferi sunuyor.

Kartalkaya, Kartalkaya, Bolu-Bolu-Türkiye

Golden Key Kartalkaya

Bolu’ nun doğusunda, Köroğlu Dağları’ nın zirvesindeki Golden Key Kartalkaya, çam ağaçlarının yeşili ve beyazın saflığıyla misafirlerini kucaklıyor. Tertemiz havası ve bembeyaz pistleriyle her kış yüzlerce kayak severleri ağırlayan otelimiz, sizlere doğanın kalbinde eşsiz bir kış tatili sunuyor. Golden Key Kartalkaya, Bolu - Kartalkaya kayak merkezinde bulunan tesisin 34 odası mevcuttur. Tesis Bolu şehir merkezine 40 km., Ankara Esenboğa Havalimanına 190 km., İstanbul Atatürk Havalimanı' na 190 km. mesafededir.