[email protected]

Ankara Çıkışlı Olympos Tatil Turu 4 Gece 5 Gün

Antalya

Ankara Çıkışlı Olympos Tatil Turunu Tatilbo Turizm İle Keşfetmeye Ne Dersin?

0

5 Gün 4 Gece

1 Şehir

00:00

Otobüs

Yok

Olympos Turumuz, belirlenen yerden saat 00:00’da hareket ediyor. Tüm misafirlerimizin aracımıza dahil olmasıyla birlikte eğlenceli yolculuğumuz tam anlamıyla başlıyor. 9 Saatlik bir yolculuğun ardından konaklamamızı gerçekleştireceğimiz Pansiyonumuza ulaşıyoruz.

Odalarımıza yerleştikten sonra rehberimizin belirlediği saatte Olympos’un tam anlamıyla merkezinde yer alan pansiyonumuz önünde buluşarak yine pansiyonumuza yürüme mesafesinde olan Olympos Antik Kenti’ni keşfe çıkıyoruz.

Atmosferine hayran kalacağınız, muhteşem fotoğraflar alabileceğiniz eski bir korsan kenti olan Olympos Antik Kent gezimizin ardından Olympos’un en yüksek tepelerinden birine çıkarak muhteşem deniz ve doğa manzarasının keyfini sürüyoruz. Sonrasında ise hiç zaman kaybetmeden Olympos’un dillere destan denizinin tadını çıkarmak üzere Olympos Sahili’ne geçiyoruz.
Akşam yemeğini almak üzere saat 18:00 sularında tekrar pansiyonumuza dönüyoruz.

Akşam yemeğimizin ardından ise bizleri harika bir gece etkinliği bekliyor olacak.
22:00 gibi pansiyonumuz önünde tekrar buluşuyoruz.

Bu seferki rotamız ise Kemer oluyor. Türkiye’nin en büyük açık hava clublarından olan Aura veya İnferno’da geçireceğimiz çılgın gecenin ardından saat 03:00’da ilk konaklamamızı gerçekleştirmek üzere pansiyonumuza doğru yola çıkıyoruz.

Sabah pansiyonumuzda açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra saat 10:00’da tekne turumuz için Adrasan İskelesi’ne doğru yola çıkıyoruz.

10:30’da hareket eden teknemizin rotası hava durumuna bağlı olarak Sulu Ada veya Koylar oluyor.

Tekne turumuz yüzme molaları, öğle yemeği, ikramlar, müzik ve sınırsız eğlencesiyle beraber akşam saat 17:00’a kadar sürüyor.

Pansiyonumuza dönmemizin ardından dileyen misafirlerimiz akşam yemeğinin sonrasında canlı müzikten faydalanabilirler.

22:00’da Olympos’un ünlü eğlence merkezi Likya Bar’a geçerek eğlencemize devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz diledikleri zaman pansiyonumuza geçebilirler.

Pansiyonumuzda açık büfe kahvaltımızı almamızın ardından dileyen misafirlerimizle birlikte saat 12:00’da ücretsiz etkinliğimiz olan Adrasan Sahili ve Su Sporları aktiviteleri için araçlarımız hareket ediyor.Kısa bir yolculuğun ardından Adrasan Sahiline ulaşıyoruz.

Adrasan Sahilinde kumsal, şezlong, şemsiye, su sporları ve plaj voleybolu gibi imkanlarımızın olması yine güzel ve eğlenceli bir gün geçirmemize olanak sağlıyor.

Pansiyonumuza dönerek yemeğimizi aldıktan sonra tekrar Adrasan Sahilinden hareket edecek olan teknemizle Mehtap Turumuza katılabilir, gece denize girme ve mehtabı izleme fırsatını yakalayabilirsiniz.00:00’da biten bu aktivitemizin ardından Pansiyonumuza dönüyoruz.

Olympos Turumuzun 4. gününe geldiğimizde ise bizleri birbirinden eğlenceli aktiviteler bekliyor olacak.

Pansiyonumuzda alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ‘Dalışın Cenneti’ olarak da bilinen Akdeniz’de ‘Scuba Diving(Tüplü Dalış)’ yaparak denizin altında dans edebilirsiniz. Yine dileyen misafirlerimiz de ATV Safari etkinliğiyle Olympos’un derinliklerine seyahat edebilirler. Eğlenceli ve heyecanı bol aktivitelerimizin ardından günümüzün ilk etabını pansiyonumuzda alacağımız akşam yemeğiyle sonlandırıyoruz.

Olympos’taki son gecemizde ise Likya Bar’da doyasıya eğlence yine bizleri bekliyor olacak.

Olympos Turumuzdaki son günümüzde kahvaltımızı aldıktan sonra 12:00’da misafirlerimizin odalarını boşaltması ve valizlerini araca yerleştirmesinin ardından Ankara’ya dönüşümüz başlıyor

.23:00 sularında Ankara’ya ulaşmış oluyor ve siz değerli misafirlerimizle bir başka Tatilbo Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 • Lüks Araç İle Ulaşım
 • Araç İçi İkramlar
 • 4 Gece Konaklama (Türkmen Ağaç Evleri)
 • 4 Sabah Kahvaltısı (Açık Büfe)
 • 4 Akşam Yemeği (Açık Büfe)
 • Ücretsiz Adrasan Sahili Turu
 • Seyahat Sigorta Paketi
 • Acenta Refekatı
 • Ücretsiz Olympos Antik Kenti Gezisi
 • Tüm Şahsi Harcamalar
 • Öğle Yemekleri
 • Tekne Turu (Ulaşım ve Öğle Yemeği Dahil 300 TL)
 • Yanartaş Turu (Giriş ve Ulaşım 100 TL)
 • Aura Club Kemer (Giriş ve Ulaşım 100 TL)
 • Mehtap Turu (Ulaşım Dahil 100 TL)
Yetişkin 2
Çocuk 0
TUR TARİHİ
DÖNÜŞ TARİHİ
TUR TİPİ
TUR DURUMU
TOPLAM FİYAT
Hareket Saati : 00:00 -
Hareket Saati : 00:15 -
Hareket Saati : 00:30 -

Tur Yorumları

Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Kapadokya Aşk Vadisi Peri Bacaları Yeraltı Şehri Turu 1 Gece Konaklama

26 Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Güvenilir Müşteri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros

M. ARSLAN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam.

M. TEMİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros