Hakkımızda

Kurumsal
Tatilbo Turizm, 2021 yılında turizm ve seyahat acentası olarak kurulmuştur. Yurtiçinde otel rezervasyonu ,kongre ve organizasyon , festival , günübirlik turlar, kültür turları , konaklamalı turlar ,tatil turları ve yaz tatilleri olarak birçok organizasyonun altında imzası bulunmaktadır.

Acentamız, yurt içi ve yurtdışında turizm alanında sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak müşterilerine seyahat öncesi ve süresince danışmanlık hizmeti vermekte olup sağlıklı ve iyi vakit geçirmelerini sağlamak için çözümler sunmaktadır. Müşterilerimiz için yurt içi ve yurt dışında, tatil ve tur programları organize ederek, seyahatleri için otel, uçak, otobüs bileti hizmeti sunmaktadır.

Acentamız ; etkinlik yönetimi, fuar, toplantı, seminer ve kongre organizasyonu alanlarında nitelikli kadrosu ve prensipli çalışma şekli ile hizmet vermektedir.

Kurumsallaşmak ve büyümek isteyen firmaların, satış odaklı düşünmekten çok pazarlama odaklı ilerlemesi gerektiği inanarak, şirket potansiyelini arttırıcı gelişim, müşteri memnuniyeti ve stratejik yönetim hedefiyle çalışmaktayız.


Kalite Politikamız
Firmamızın sunduğu hizmetlerde, müşterilerinin gereksinimlerine uygun, beklentilerini karşılayan ve sürekli kalite seviyesini arttırmayı taahhüt eden, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla işlerimizi titizlikle takip etmekteyiz

Misyonumuz

Bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için uluslararası seyahat şirketleri ile bütünlük içinde, müşteri odaklı, yenilikçi, yaratıcı çalışmalar yapan, kişi ve kuruluşların etik değerlerini gözeten ve teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine sunan öncü bir seyahat ve etkinlik yönetimi şirketiyiz.


Vizyonumuz

Hizmet sunduğu müşterilerine ve çözüm ortağı olduğu kuruluşlara karşı koşulsuz memnuniyet felsefesini benimsemiş, sektörde lider, vazgeçilmeyen bir hizmet markası olmak.