Tuı Magıc Lıfe Masmavi

Belek , Antalya , Türkiye

Antalya'nın gözde tatil bölgesi Belek'te lüks, konfor ve huzuru bir arada sunan benzersiz bir tatil köyü konumundaki Tui Magic Life Masmavi'de nefes alın. Ana binadan bağımsız sessiz ve huzur dolu Lagoon oda ve villagelarda doğa ile buluşurken Belek'in muhteşem denizinde yazın keyfini sürün. Eğlenceye doyacağınız Tui Magic Life Masmavi Belek’in denize sıfır konumuyla rahatlığı, aquaparkı ile aile boyu eğlenceyi bir arada yaşayın.

Otel Özellikleri

Tesis Konaklama Seçenekleri
  • Herşey Dahil
Tesis Konsept
  • 5 Yıldız

Genel Bilgiler

Antalya'nın gözde tatil bölgesi Belek'te lüks, konfor ve huzuru bir arada sunan benzersiz bir tatil köyü konumundaki Tui Magic Life Masmavi'de nefes alın. Ana binadan bağımsız sessiz ve huzur dolu Lagoon oda ve villagelarda doğa ile buluşurken Belek'in muhteşem denizinde yazın keyfini sürün. Eğlenceye doyacağınız Tui Magic Life Masmavi Belek’in denize sıfır konumuyla rahatlığı, aquaparkı ile aile boyu eğlenceyi bir arada yaşayın.

Önemli Bilgiler

Oda Özellikleri

* Tesisin 595 odası mevcuttur. Ana Bina odalarında merkezi klima, tatil köyü odalarında split klima mevcuttur. Ana bina standart odalarda misafirler, 3 kişi konaklayacakları takdirde, odaya ekstra yatak atılacaktır.

Genel Özellikler

* Tesis 2002 yılında inşa edilmiş olup, 2016 yılında renovasyon çalışmaları yapılmıştır.

* Tesisin konferans ve toplantı salonları mevcuttur.

* Covid-19’un ana semptomlarından biri ateş olabileceği üzere, tesise giren herkesin ateşi ölçülecek ve bu doğrultuda yüksek ateşi olan kişilerin tesise girmesine izin verilmeyecektir. Tüm personel maske takacaktır. Güvenli bir sosyal mesafe olacak. Sosyal mesafeyi yönetmek adına gerekli yönlendirmeler, bariyerler ve personel bulunacak böylece mümkün olduğunca az temasla hızlı ve rahat bir check-in gerçekleştirilecektir. İhtiyaç duymanız halinde bagajlarınızı odalarınıza götürmenize yardımcı olmak için bellboyları hazır olacaktır. Oda anahtarlarınız halihazırda dezenfekte edilmiş olacaktır. Programı hakkında bilgiye resepsiyon aracılığı ile, mobil uygulamaları üzerinden (mevcut olan tesislerde) ve ayrıca odanızdaki bilgi kanalları üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Lobide ve resepsiyonda yer alan koltuk sayısı azaltılacak böylece kişiler arasında yakın temas ortadan kaldırılmış olacak. Kulüp veya golf arabaları aracılığı ile odalarınıza veya tesis içindeki diğer alanlara gitmek istemeniz durumunda, araçlardaki oturma alanının sınırlı olacağını, bu durumda yalnız veya sadece aileniz/grubunuz ile bir arada ulaşım sağlayabileceğinizi belirtmek isteriz. Aynı yönetmelikler asansörler için de geçerli olacaktır. Misafirlere daha hijyenik bir ortam sunabilmek adına odalarda bulunan minder, yatak örtüleri vb. eşyalar odalardan kaldırılmıştır. Tüm temizlik personeli eldiven, maske ve önlük giyecektir. Ekibimiz oda temizliği ve dezenfeksiyon konusunda, özellikle ellerin sık temas ettiği musluk başlıkları, elektrik anahtarları, kapı kulpları, sifon düğmesi, uzaktan kumanda, telefon vb alanların dezenfekte edilmelerine hassasiyet gösteriyorlar. Odalar temizlik sırasında iyi havalandırılacak ve odanız siz girmeden önce en az 12 saat boyunca boş bırakılmış olacaktr. Odalarınızdaki havlu ve nevresimleriniz yüksek sıcaklıkta yıkanmış, böylece temiz, dezenfekte edilmiş olacaklar ve hijyenik olarak odalarınıza aktarılacaktır. Mobilyalar ise yüksek buhar ile extra temizleneceklerdir. Odanızda hergün temizlik personeli olmaması sizi daha rahat hissettirecek ise; bunu bizimle paylaşmanı

Aktivite Bilgisi

Her Şey Dahil Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:00 ile 10:00 saatleri arasında)

Geç Kahvaltı (10.00 ile 11:00 saatleri arasında)

Öğle Yemeği (12:30 ile 14:30 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:00 ile 21:30 saatleri arasında)

Sandwiç & Çorba (21:00 ile 07:00 saatleri arasında)

Fish Ala Carte (19:00 ile 21:30 saatleri arasında) (Bir hafta konaklamaya bir ala carte bir kez ücretsiz - Rezervasyonlu)

Teppenyanki Ala Carte (19:00 ile 21:30 saatleri arasında)(Ücretli - 04.04. - 01.11.2020 (Hava durumuna bağlı olarak))

Steak House Ala Carte (19:00 ile 21:30 saatleri arasında)(Ücretli - 04.04. - 01.11.2020 (Hava durumuna bağlı olarak))

Dowtown Ala Carte (19:00 ile 21:30 saatleri arasında) (Bir hafta konaklamaya bir ala carte bir kez ücretsiz - Rezervasyonlu)
The Flavour Ala Carte (19:00 ile 21:30 saatleri arasında) (Bir hafta konaklamaya bir ala carte bir kez ücretsiz - Rezervasyonlu)

Turkish Ala Carte (19:00 ile 21:30 saatleri arasında) (Bir hafta konaklamaya bir ala carte bir kez ücretsiz - Rezervasyonlu)

Pool Bar (10.00 ile 00:00 saatleri arasında)

Lobby Bar (10:00 ile 24:00 saatleri arasında)

Coffee House (10:00 ile 22:00 saatleri arasında)

Chill Out Bar (10:00 ile 24:00 saatleri arasında)

Aqua Beach Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Beach Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Disko (23:30 ile 02:00 saatleri arasında)

İmport içecekler ücretlidir.

Balayı Konsepti

Müsaitlik Doğrultusunda Bir Üst Kategori Odaya Upgrade

Odaya Balayı Setup

Daha Önceden Bildirilmesi Şartı İle Odaya Kahvaltı Servisi

Önceden Rezervasyon Yaptırılması Şartı İle A-La Carte Restoranda Akşam Yemeği (Teppenyaki ve Steak House Hariç)

Balayı konsepti nikah tarihinden itibaren 6 ay içerisinde uygulanır. Evlilik cüzdanı gösterilir.

Konum Bilgisi

Belek Turizm Merkezi 7500 Belek
Mevkii:Taşlıburun.
Denize Mesafe:0 m.
Antalya Havaalanına Mesafe:35 km.
Belek Merkezine Mesafe:5 km.
Serik Merkezine Mesafe:18 km.
Antalya Merkezine Mesafe:42 km
Bonus ile 12 aya kadar taksit imkanı
Axess ile 12 aya kadar taksit imkanı
Maximum ile 12 aya kadar taksit imkanı
Card Finans ile 12 aya kadar taksit imkanı
Paraf ile 12 aya kadar taksit imkanı
World ile 12 aya kadar taksit imkanı
Bankkart Combo ile 12 aya kadar taksit imkanı
American Express ile 12 aya kadar taksit imkanı
Banka Kartı ile 12 aya kadar taksit imkanı