[email protected]

Yılbaşı Özel Olympos Tatili ┃2 Gece 3 Gün

Ankara

0

3 Gün 2 Gece

1 Şehir

23:50

Otobüs

Var

Olympos Turumuz, belirlenen yerden saat 00:00’da hareket ediyor. Tüm misafirlerimizin aracımıza dahil olmasıyla birlikte eğlenceli yolculuğumuz tam anlamıyla başlıyor. Vermiş olduğumuz gerekli molaların ardından Olympos'a ulaşıyoruzDileyen Misafirlerimiz Pansiyonumuzdan kahvaltısını alabilir. Odalarımıza yerleştikten sonra rehberimizin belirlediği saatte Olympos’un tam anlamıyla merkezinde yer alan pansiyonumuz önünde buluşarak yine pansiyonumuza yürüme mesafesinde olan Olympos Antik Kenti’ni keşfe çıkıyoruz.Atmosferine hayran kalacağınız, muhteşem fotoğraflar alabileceğiniz eski bir korsan kenti olan Olympos Antik Kent gezimizin ardından Olympos’un en yüksek tepelerinden birine çıkarak muhteşem deniz ve doğa manzarasının keyfini sürüyoruz. Sonrasında ise hiç zaman kaybetmeden Olympos’un dillere destan denizinin tadını çıkarmak üzere Olympos Sahili’ne geçiyoruz. Akşam yemeğini almak üzere saat 18:00 sularında tekrar pansiyonumuza dönüyoruz. Akşam yemeğimizin ardından ise bizleri harika bir gece etkinliği bekliyor olacak. 20:00 gibi pansiyonumuz önünde tekrar buluşuyoruz. Bu seferki rotamız ise Kemer oluyor. Türkiye’nin en büyük açık hava clublarından olan Aura veya İnferno’da geçireceğimiz çılgın gecenin ardından saat 00:00’da ilk konaklamamızı gerçekleştirmek üzere pansiyonumuza doğru yola çıkıyoruz.

Sabah pansiyonumuzda açık büfe kahvaltımızı aldıktan sonra saat 10:00’da tekne turumuz için Adrasan İskelesi’ne doğru yola çıkıyoruz.
10:30’da hareket eden teknemizin rotası hava durumuna bağlı olarak Sulu Ada veya Koylar oluyor.
Tekne turumuz yüzme molaları, öğle yemeği, ikramlar, müzik ve sınırsız eğlencesiyle beraber akşam saat 17:00’a kadar sürüyor.
Türkmen Tree House dönmemizin ardından dileyen misafirlerimiz akşam yemeğinin sonrasında canlı müzikten faydalanabilirler.
22:00’da Olympos’un ünlü eğlence merkezi Likya Bar’a geçerek eğlencemize devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz diledikleri zaman pansiyonumuza geçebilirler.

Olympos Turumuzdaki son günümüzde kahvaltımızı aldıktan sonra 12:00’da misafirlerimizin odalarını boşaltması ve valizlerini araca yerleştirmesinin ardından Ankara’ya dönüşümüz başlıyor.23:00 sularında Ankara’ya ulaşmış oluyor ve siz değerli misafirlerimizle bir başka Tatilbo organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 • Lüks Araç İle Ulaşım
 • Araç İçi İkramlar
 • 2 Gece Konaklama (Rüya Pansiyon vb )
 • 2 Sabah Kahvaltısı (Açık Büfe)
 • 2 Akşam Yemeği (Açık Büfe)
 • Seyahat Sigorta Paketi
 • Acenta Refekatı
 • Ücretsiz Olympos Antik Kenti Gezisi
 • Tüm Şahsi Harcamalar
 • Öğle Yemekleri
 • Tekne Turu
 • Yanartaş Turu
 • Aura Club Kemer
 • Mehtap Turu
Yetişkin 2
Çocuk 0
TUR TARİHİ
DÖNÜŞ TARİHİ
TUR TİPİ
TUR DURUMU
TOPLAM FİYAT
Hareket Saati : 23:50 -
Hareket Saati : 00:15 -
Hareket Saati : 00:30 -

Tur Yorumları

Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Kapadokya Aşk Vadisi Peri Bacaları Yeraltı Şehri Turu 1 Gece Konaklama

26 Düzenlenmemiş ve Bağımsız Misafir Yorumları

Güvenilir Müşteri

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros

M. ARSLAN

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam.

M. TEMİZ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur ut neque risus. Curabitur vel auctor diam. Integer mattis dictum commodo. Donec consectetur, elit vitae laoreet dignissim, diam elit porttitor tortor, et aliquam libero orci id ex. In dictum bibendum leo eu sollicitudin. Suspendisse non porttitor eros